Безкоштовна консультація:
095-837-66-00

Що необхідно знати, щоб зареєструвати ТОВ?

Протягом останнього часу Україна активно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, допомагаючи новим підприємцям започаткувати справу із мінімальними витратами сил. Незважаючи на велику кількість форм реєстрації бізнесу, більшість обирає такий вид підприємства як товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якою ж є послідовність дій, щоб зареєструвати ТОВ в Україні?

  1. Вибір найменування товариства.
  • Як відомо: як корабель назвеш, так він і попливе, тому до вибору назви підприємства необхідно підходити грунтовно. Зокрема, потрібно враховувати, що найменування юридичної особи не може бути тотожним найменуванню іншої юридичної особи. Також не може містити посилання на організаційно-правову форму та повинне відповідати нормам чинного законодавства, яке встановлює певні обмеження польоту фантазії засновників. Звертаємо увагу на те, що державний реєстратор обовязково перевірить чи є ваша назва унікальною для такого типу товариства. У випадку, якщо таке найменування вже є присутнім у єдиному державному реєстрі, всі ваші зусилля з підготовки документів зійдуть нанівець. Юристи Юридичної компанії «АРГО» допоможуть вам обрати назву підприємства та перевірять її унікальність в реєстрі ще до моменту звернення до реєстраційної служби.

2. Обрання засновників. 

Законодавство України дозволяє вам бути як одноосібним учасником ТОВ, так і одним із партнерів, загальна кількість яких не може перевищувати ста чоловік. При цьому звертаємо увагу, що засновниками можуть бути:

  • громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які мають повної цивільну правоздатність і дієздатність;
  • юридичні особи, засновані в Україні і в інших країнах;
  • громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які мають повної цивільну правоздатність і дієздатність і юридичні особи, засновані в Україні і в інших країнах.

Вибір партнера по бізнесу – чи не найважливіший крок для створення успішного підприємства, тому наші юристи проконсультують вас щодо ризиків та відповідальності у співпраці із вашим співзасновником.

3. Вибір адреси

  • Місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Варто памятати, що саме за офіційною адресою, зазначеною в статуті та єдиному державному реєстрі, буде надсилатися уся кореспонденція від державних установ та контрагентів, тому, обираючи місце розташування вашого виробництва або офісу, потрібно передбачити можливість постійного перебування відповідальної особи на місці (директора, секретаря, бухгалтера тощо). Зокрема, відсутність юридичної особи за юридичною адресою є підставою анулювання свідоцтва ПДВ, що, безумовно, призведе до даремних витрат часу та грошей під час отримання такого свідоцтва повторно.

4. Формування статутного капіталу

  • Формування статутного капіталу для Товариства з обмеженою відповідальністю, є невід’ємною частиною створення ТОВ. Раніше, до 2010 року мінімальний розмір статутного капіталу становив 100 мінімальних заробітних плат, з 1 січня 2010 року було зменшено до 1 мінімальної зарплати, а вже з червня 2011 року обмеження були зняті взагалі. Що стосується процесу формування статутного фонду, то тут встановлено наступну вимогу: статутний капітал формується в 100% розмірі грошима або майном, після реєстрації ТОВ протягом року.

5. Вибір видів економічної діяльності

  • Класифікатором видів економічної діяльності передбачено перелік майже всіх видів діяльності, які може здійснювати товариство. Вибір таких видів діяльності прямо впливає на обрання системи оподаткування, тому юристи Юридичної компанії «АРГО» зможуть допомогти вам оформити реєстраційні документи таким чином, щоб це не суперечило податковому законодавству України.

Безумовно, якою би простою не здавалася процедура створення ТОВ, у процесі реєстрації є багато підводних каменів. Щоб уникнути ризиків та зекономити час та гроші, зверніться до Юридичної компанії «АРГО». Ми допоможемо вам зареєструвати ТОВ швидко та якісно.

Зателефонуйте нам зараз і отримайте безкоштовну консультацію з приводу того, як зареєструвати ТОВ:

+38 ‎095 837 66 00
+38 096 693 49 84

Всі консультації безкоштовні!

Або пишіть на:

argo.lawcompany@gmail.com

зареєструвати тов