Безкоштовна консультація:
095-837-66-00

Оскарження тендерів

Оскарження тендерів

       У підприємств, які беруть участь у тендерах, може з’явитися необхідність у поданні скарги на прийняті рішення чи бездіяльність замовника. Це може статися з різних причин: відхилення вашої тендерної пропозиції, обрання переможцем пропозиції учасника, яка не відповідає вимогам тендерної документації або внаслідок інших можливих порушень законодавства зі сторони замовника.

Отже, є порушення законодавства зі сторони замовника, що призвело до ущемлення ваших інтересів як учасника тендера, що робити далі? Давайте розбиратися.

Перше, що варто знати, це те, що органом оскарження тендерів (публічних закупівель) є Антимонопольний комітет України, а розглядом скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель займається постійно діюча адміністративна колегія (колегії) Антимонопольного комітету України.

оскарження тендерів

 

Відразу варто зазначити, що подання скарги платне, розмір оплати встановлений Кабінетом Міністрів України і становить: якщо предметом закупівлі є товари чи послуги – 5 тисяч гривень, якщо предметом закупівлі є роботи – 15 тисяч гривень. Така оплата в повному обсязі йде в дохід бюджету.

Скарга подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель (Прозоро) разом із всіма документами, які на думку скаржника доводять порушення його інтересів замовником, а також з квитанцією про оплату збору за подання скарги. Орган оскарження вивчає скаргу, після чого приймає рішення взяти скаргу до розгляду, або залишити скаргу без розгляду. Ось чому надзвичайно важливо, щоб скарга була професійно написана, адже якщо у ній нечітко сформульовані всі обставини, докази порушення прав чи інтересів, то така скарга не буде взята до розгляду, а гроші, сплачені за подання скарги не повертаються.

 

Якщо АМКУ приймає скаргу до розгляду, призначається дата розгляду скарги, на розгляд запрошуються сторони, які по черзі надають коментарі та роз’яснення колегії, після чого приймається одне з рішень: повністю задовольнити вимоги скаржника, частково задовольнити, або залишити скаргу без задоволення.

       Задля досягнення позитивного результату, Юридична компанія “АРГО” пропонує Вам послуги з оскарження тендерів. Виходячи виключно з інтересів нашого клієнта, розуміючи всі його потреби, наші професійні юристи з багаторічним досвідом оскарження тендерів грамотно підготують та подадуть скаргу, на вищому рівні представлять Вашу компанію на розгляді у Антимонопольному комітеті.

       Під час написання скарги, ми прагнемо максимально досягти конкретної цілі клієнта – зобов’язати замовника внести зміни до тендерної документації; зобов’язати замовника скасувати прийняте рішення; зобов’язати замовника відмінити процедуру закупівлі, тощо.

       Телефонуйте, ми знаємо що Вам потрібно! Не зволікайте, адже законом передбачено конкретні строки, протягом яких можна подати скаргу!

+38 ‎095 837 66 00
+38 096 693 49 84

Всі консультації безкоштовні!

Або пишіть на:

argo.lawcompany@gmail.com

Працюємо по всій Україні!

ЮК Арго