Безкоштовна консультація:
095-837-66-00

Підготовка тендерних пропозицій

 

прозоро-prozorro-prozoro-тендер

Підготовка тендерних пропозицій для учасників (тендери Prozorro)

Юридична компанія “Арго” пропонує Вам допомогу у підготовці повного пакета документів для участі в тендері.

Знаючи закупівельний механізм «від А до Я», ми здійснюємо юридичний супровід учасників тендерів від самого створення системи Прозоро.

За весь час роботи, наша команда здобула колосальний досвід у даній сфері, підтвердженням чому є десятки ідеально підготовлених та успішних тендерних пропозицій. Під час такої співпраці наша основна ціль – максимально задовольнити інтереси клієнта та досягти його мети – перемогти в обраному тендері.

Довірившись нам, Ви отримаєте повний спектр послуг, який необхідний для успішної участі в тендері, зокрема ми: зареєструємо на одному з майданчиків Prozorro, підготуємо тендерну пропозицію для участі в обраній Вами закупівлі, допоможемо у поданні пропозиції та участі у аукціоні. У випадку необхідності – підготуємо скаргу на дії замовника до Антимонопольного комітету України, де також будемо відстоювати Ваші інтереси. Завдяки нашому професіоналізму, обізнаності та досвіду, Ви отримаєте висококласний супровід починаючи з пошуку тендера і закінчуючи підписанням договору про закупівлю із замовником.

Хочете почати брати участь в тендерах, але не знаєте як знайти підходящий? Не проблема, виходячи з інтересів та сфери діяльності Вашого підприємства, ми абсолютно безкоштовно підберемо декілька найцікавіших, Вам залишиться лише обрати!

Не зволікайте, зателефонуйте нам зараз і отримайте безкоштовну консультацію:

+38 ‎095 837 66 00
+38 096 693 49 84

argo.lawcompany@gmail.com

Працюємо по всій Україні.