Безкоштовна консультація:
095-837-66-00

Що потрібно для участі у тендері (ч.2)? Покрокова інструкція Prozorro

Що потрібно для участі у тендері

Нагадуємо, що це друга частина інструкції “що потрібно для участі у тендері”, першу частину можна переглянути тут.

Отже, продовжуємо.

Перейшовши з пошуку на конкретний тендер, перед вами відображатиметься основна вся необхідна інформація про нього, а саме:

  • інформація про замовника: його найменування, місцезнаходження, контакти тощо.
  • інформація про процедуру: кінцевий строк подання тендерних пропозицій, строк оскарження, очікувана вартість закупівлі тощо.
  • тендерна документація: у цьому розділі міститься тендерна документація, прикріплена замовником. Саме тендерна документація є тією “інструкцією”, згідно якої готується тендерна пропозиція.

Завантажити тендерну документацію можна просто натиснувши на файл. Уважно вивчивши вимоги тендерної документації, потрібно підготувати всі документи, що вимагаються замовником. Цей етап найважливіший у процесі участі в тендері, оскільки у 99% випадках людина, яка раніше не займалася підготовкою документів для тендера не взмозі виконати усі вимоги, що призводить в подальшому до відхилення замовником такої тендерної пропозиції.

Після підготовки тендерної пропозиції, необхідно її подати замовнику. Зробити це можна через один з авторизованих майданчиків, посилання на які містяться на сайті Prozorro.що потрібно для участі у тендері

Подання тендерної пропозиції (участі в тендері) платне. Розмір плати встановлений Кабінетом Міністрів і не залежить від обраного майданчика, тобто який би ви майданчик не обрали, плата буде однаковою, потрібно обирати той, на якому вам працювати найзручніше.

Плата за подання тендерної пропозиції залежить від очікуваної вартості конкретного тендера і складає:

до 20 000 грн (бюджет закупівлі) – 17 грн (вартість участі)

до 50 000 грн – 119 грн

до 200 000 грн – 340 грн

до 1 000 000 грн – 510 грн

від 1 000 000 грн – 1700 грн

Зареєструвавшись на обраному майданчику, потрібно відкрити через пошук майданчика обраний тендер, і завантажити документи тендерної пропозиції, після чого плата за подання спишеться з вашого балансу.

Залишилися питання? Телефонуйте! Всі консультації щодо участі в тендерах безкоштовні!

+38 ‎095 837 66 00
+38 096 693 49 84

Або пишіть на:

argo.lawcompany@gmail.com

Довірте підготовку документів для тендера професіоналам! Ми допоможемо Вам знайти підходящий тендер, детально вивчимо тендерну документацію, ідеально підготуємо та подамо тендерну пропозицію.

У випадку необхідності – звернемося до замовника із уточненнями та запитами, напишемо вимогу або скаргу, захистимо Ваші інтереси у Антимонопольному комітеті України.

Працюємо по всій Україні!