Безкоштовна консультація:
095-837-66-00

Як взяти участь у тендері (Prozorro) – (ч.1)

Як взяти участь у тендері

       Після реформи державних закупівель, з’явилася велика кількість підприємств, які почали цікавитися участю у державних тендерах. Якщо раніше це був закритий процес для “обраних”, то зараз невпинно росте кількість компаній, які беруть участь та виграють контракти від держави. А чому б ні? Публічні закупівлі – це величезний ринок збуту, на якому представлені практично всі категорії товарів, робіт чи послуг. Отже, давайте покроково розберемо весь процес участі в тендері.

  1.  Всі публічні закупівлі України оприлюднюються на сайті Prozorro. Тобто, Прозоро – це єдина всеукраїнська база, яка знаходиться у державній власності, на якій всі замовники торгів (організатори) зобов’язані публікувати інформацію про проведення тендеру. 
  2. Отже, зайшовши на сайт, вам необхідно відібрати із тисяч тендерів той, який відповідає інтересам вашої компанії. Наприклад, ваша компанія продає фарбу. Найпростіший спосіб відсортувати всі тендери на закупівлю фарби – обрати відповідний код ДК 021. ДК 021:2015 – це державний класифікатор товарів, робіт та послуг, згідно якого всі державні замовники повинні визначати предмет закупівлі. Завантажити класифікатор можна тут. Наступним кроком буде пошук у класифікаторі того коду товару, роботи чи послуги, яка цікавить вас. У нашому випадку це 44810000-1 – Фарби.
  3. Далі потрібно у полі пошуку сайту Prozorro натиснути на “ДК021”, а у полі, яке відкриється вставити код товару, роботи чи послуги, яка вас цікавить, та натиснути “пошук”
  4. Після цього відкриються всі тендери по заданому параметру (у нашому випадку – всі тендери на закупівлю фарби). Однак, відображені тендери не всі актуальні, оскільки пошук здійснювався по всіх, включаючи ті, які вже відбулись. Щоб відфільтрувати лише ті закупівлі, в яких можна брати участь, потрібно в полі пошуку натиснути на “статус” та обрати “період уточнень” та “подання пропозицій”
  5. Тепер перед вами відображаються всі актуальні тендери на закупівлю фарби (або іншого товару, роботи чи послуги), перейшовши за посиланням ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію, щоб взяти участь у тендері.

Залишилися питання? Телефонуйте:

+38 ‎095 837 66 00
+38 096 693 49 84

Або пишіть на:

argo.lawcompany@gmail.com

Довірте підготовку документів для тендера професіоналам! Ми допоможемо Вам знайти підходящий тендер, детально вивчимо тендерну документацію, ідеально підготуємо та подамо тендерну пропозицію.

У випадку необхідності – звернемося до замовника із уточненнями та запитами, напишемо вимогу або скаргу, захистимо Ваші інтереси у Антимонопольному комітеті України.

Всі консультації безкоштовні!